Agora Hazır Rulo Çim Antalya
Bugun Sayfamiza 1199283 ziyaret olmustur.

Agora Hazır Rulo Çim

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek. Hazır rulo çim sektöründe en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan Agora Çim standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Agora Çim gelişen Hazır çim tekniklerine uygun projeler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmektir. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan AGORA kuruluşundan bu yana "insana ve doğa saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü proje işleri ile gerekse ürettiği hazır rulo çim ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.AGORA ÇİM 'de istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır. Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. Hazır Rulo Çim sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize kaliteli ürün , kaliteli yaşam alanları ve spor sahaları yaratmaktayız.

Kurumsal Değerlerimiz

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek, Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak, Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak, Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek, Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak, Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

Agora Hazır Rulo Çim