Hazır çim antalya

Hazır rulo çim antalya

4 MEVSİM YEŞİL Bu ürün İzmir tesislerimizde üretilmektedir Dayanıklı, sık, az bakım gerektirir - Düşük bakım gerektiren. Çok şık görünüme sahip olan, performans ve bütünlük isteyen alanlar için ideal bir karışımdır. - %30 az su ve standart serin mevsim çimleriyle karşılaştırıldığında %50 daha az biçmeyi gerektirir. Bluegrass ile beraber daha iyi canlanma ve çok sık ve düzenli çim duruşu sağlar. Hem güneşli hem de gölge alanlarda koyu yeşildir. Kullanım : Engebeli alanlarda, peyzaj alanlarında, rulo çim, yarış pistlerinde, polo sahalarında, rugby sahalarında, az girdili ve en iyi dayanıklılık gösteren dirençli çim alanlar için en popüler karışımdır.

Serin iklim çim tohumları türlerinden oluşan 6’lı karışım bir üründür. Tamamen toprakta yetişen, yoğun, güçlü kökleriyle yaşayan, canlı ve yemyeşil doğal bir halıdır. Kısa bir zamanda uygulanabilir, sağlıklı, düzenli, estetik görünüme sahip yaşam alanları oluşturabileceğimiz her mevsim uygulanabilir ve kullanıma hazır bir üründür. Ürünümüz sık dokulu bir yapıya sahiptir ve filelidir. Ürünümüzde var olan bu iki önemli detay ile dağılma kopma benzeri durumlar gözlenmez. Ürünümüz paletlerle sevk edilir. Palet uygulaması çimin en az hasarla ve işçilikle alana sevk edilmesini sağlar.

“Çiftliğimizde modern ve en son teknolojiye sahip makine parkımız ve profesyonel ekibimizle en gelişmiş tohum varyeteleri ile üretilen ve çeşitli ebatlarda hasat edilen, rulo halinde sevk edilen doğal canlı bir üründür.“
4 Mevsim Yeşil Çim
Hazır Çim

Halı benzeri sık dokulu, kuvvetli, göz alıcı yeşile sahip, yavaş büyüyen ve bodur yapıda, bölge iklimine uygun varyetelerden elde edilmiş, her dem yeşil kalabilen çeşidimizdir. Villa, site bahçelerinde, ortak alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kısmi gölge şartlarına mükemmel uyum gösterir.

  • Koyu Yeşil Renktedir
  • Yumuşak Dokuya Sahiptir
  • Sıcak ılıman iklim kuşağına uygun değildir
  • Küçük rulo kesim Her bir rulo 1/2 m² alanı kaplar 45 cmx110 cm ebatındadır

Genel olarak 1,5 cm ile 5 cm arasında biçilmesi uygundur. Genel olarak biçim, çimin mevcut boyunun 1/3’ünden fazla olmamalıdır. Rotary veya döner bıçaklı makinelerde 2 cm altına inilmemesi tavsiye edilir. Yüksek devirli silindir bıçaklı biçme makinelerinde 2 cm altına inilebilir. Biçme makinesinin bıçakları keskin olmalıdır. Çim ıslakken biçim yapılmamalıdır.